Dovolená:

MUDr. Janováčová od 22.5.2023 do 4.6.2023

MUDr. Krejčí Petr 7.6.

Ordinační hodiny

 MUDr. Ballayprim. MUDr. HeinDoc. MUDr. TučekMUDr. BezvodaMUDr. KrejčíMUDr. Janováčováprim. MUDr. Zelenka
PO15:00-18:00      
ÚT 9:00-12:00 13:00-16:007:30–12:00 13:00-15:30    
ST   8:00–12:0014.00-17.00 8:00-12:00
ČT       
     8:00-11:00 

Vzhledem k tomu, že naše klinika disponuje dvěma operačními sály, jsme schopni zajistit termín operace artroskopie kolene do měsíce od prvotního vyšetření. Předoperační vyšetření je možné absolvovat u nás na klinice (všechna vyšetření včetně krevních testů probíhají v jeden den a na jednom místě).

V rámci ambulance nabízíme možnost plastové sádrové fixace.

Vzhledem ke změnám v úhradách obstřiků ze strany zdravotních pojišťoven vybíráme od 1. 2. 2019 doplatek za obstřik ve výši 100 Kč.

K vyšetření na našem oddělení je potřeba se předem objednat.

Ambulantní péče

  • Komplexní léčba onemocnění pohybového aparátu
  • Léčba artrózy kolenního a kyčelního kloubu
  • Onemocnění nebo poranění kolenního kloubu (speciální poradna)
  • Sportovní ortopedie a traumatologie
  • Výběr, příprava, dodání ortopedických pomůcek
  • Rázová vlna
  • RTG

Operace

Předoperační vyšetření je zajištěno požadovanými specialisty (internista a anesteziolog) na jednom pracovišti během dvou hodin. Před operací je možné zvolit nejvhodnější typ anestezie.

Na ortopedické služby navazuje úzká spolupráce s oddělením rehabilitace, RTG oddělení a spolupráce s neurologickým oddělením. Ortopedické pracoviště Lékařského domu Praha 7, a. s. poskytuje své služby řadě vrcholových sportovců a manažerů. Lékařský dům na základě smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami umožňuje zdravotní péči všem pacientům, kteří se tak mohou zapojit co nejdřív do aktivního života.

Operační sály jsou moderně vybavené, aseptické, s centrální klimatizací včetně biologické filtrace. Pooperační péči zajišťuje plně kvalifikovaný střední zdravotnický personál na 9 lůžkách nadstandardního vybavení. Ortopedické oddělení nabízí svým klientům stálou nadstandardní péči v rámci abonentního systému formou „Dílčí abonentní karty“.

Artroskopie

Pro operativu kloubů je používán Holmium laser vlnové délky 2,1 mikronů, nebo VAPR, který umožňuje léčbu chrupavčitých a meninskeálních poruch s maximální šetrnosti a přesností. Jelikož tepelný efekt laserového paprsku zasahuje pouze do hloubky 0,4 mm, je řez maximálně přesný, s precizním stavěním krvácení. Tím jsou v porovnání s klasickou kloubní operativou snížena možná pooperační rizika. Lékařský dům poskytuje pooperační pokoje pro sledování operovaného v narkóze.

Při operacích používáme implantáty a další zdravotnický materiál od firmy Arthrex, tedy jedny z nejkvalitnějších materiálů na trhu.

 

 

Kontaktní formulář

Na dotazy odpovídáme běžně do druhého pracovního dne.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Kontrola proti spamu