Naše Lékárna Lékařský dům, Praha 7 byla vybrána z mnoha pražských lékáren, které mají na skladě homeopatické léky firmy Boiron, jako malá lékárna k návštěvě Zónového ředitele firmy BOIRON pro východní Evropu. Ve středu 8.prosince 2021 nás navštívil pan BALAZS SIPOS, který do České republiky přiletěl z Francie. Setkání proběhlo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře.

Zástupce firmy Boiron jsme informovali o tom, jak pracujeme s léky firmy Boiron, jak děláme individuální konzultace, jak léky objednáváme, jak objednáváme léky na individuální dovoz, atd.  Jeho zájem o naší lékárnu nás velmi potěšil. 

Reprezentant firmy Boiron pro ČR nás poté informoval, že ze strany pana BALAZS SIPOS byl kolektiv naší lékárny vysoce hodnocen, jak po stránce doplňování si vzdělání, tak po stránce zapojování novinek Boiron do praxe, a také za velmi přehledné uspořádání jejich produktů z pohledu pacienta.

My, zaměstnanci lékárny, tuto návštěvu také hodnotíme velmi pozitivně, protože z takového množství  pražských lékáren byla vybrána k návštěvě právě ta naše. Svědčí to o tom, že i malá lékárna je důležitá pro tak velkou firmu jako je Boiron. Malá lékárna nemůže konkurovat velkým lékárnám s ohledem na ceny nebo na množství odebraných komponent, ale může být zajímavá, jak pro výrobce a dodavatele léků, tak i pro pacienty svým vzdělaným a vstřícným kolektivem.