Vážení klienti,

v souvislosti se šířením koronaviru COVID – 19, nařízením vlády, a akutnímu nedostatku ochranných pomůcek jsme se z důvodu ochrany zdraví našich klientů a našeho zdravotního personálu rozhodli přikročit k následujícím opatřením:

  1. S ohledem na doporučení pandemického štábu a ministra zdravotnictví odkládáme veškerou plánovanou odkladnou operativu. Operační sály budou prozatím uzavřeny do 26.4.
  2. Většina ambulancí pomalu začíná opět fungovat. Bližší informace prosím sledujte přímo na stránkách jednotlivých oddělení.
  3. Do našeho zdravotního zařízení je do odvolání povolen vstup pouze s vlastní rouškou zakrývající nos a ústa. Chráníte tím sebe a zejména své okolí.
  4. U našich klientů apelujeme na zvýšenou osobní odpovědnost a prosíme o odložení návštěvy našeho zdravotnického zařízení pociťují-li: - zvýšenou teplotu - respirační potíže - jiné projevy virového onemocnění (bolest v krku, bolest kloubů, kašel, bolest hlavy…)

 

Omlouváme se za výše uvedená omezení, ale věřte nám, že hlavním důvodem těchto opatření je ochrana vašeho zdraví a zdraví našeho zdravotnického personálu. Věříme, že celou situaci společně zvládneme a brzy se situace obrátí k lepšímu.