Fotogalerie

Ambulance plastické chirurgie

Ambulantní část oddělení plastické chirurgie se nachází ve 2. patře naší kliniky. Slouží především ke konzultacím s plastickými chirurgy, předoperačním vyšetřením, kontrolám a převazům. Součástí ambulance je také recepce spolu s čekárnou.

Apartmány

Pro naše zahraniční a mimopražské klienty jsou po hospitalizaci připraveny 2 apartmány v blízkém okolí kliniky (cca 5 min chůze). Oba jsou plně vybaveny, přičemž v případě potřeby zajišťujeme v apartmánech návštěvy sester.

Budova kliniky

Soukromá klinika Lékařský dům Praha 7, a.s. se nachází v nově rekonstruovaném činžovním domě v Janovského ulici. V přízemí je situována vstupní recepce a lékárna. V jednotlivých patrech pak najdete oddělení jednotlivých odborností.

Lůžkové oddělení

Pro naše klienty je na dobu hospitalizace připraveno nadstandardně vybavené lůžkové oddělení. V současné době disponujeme 9 lůžky.

Operační sály

Na klinice jsou dva plně vybavené aseptické operační sály, které splňují i ta nejpřísnější hygienická pravidla. Oba jsou vybaveny špičkovým moderním vybavením a je možné na nich provádět i  velmi složité několikahodinové operace.

Videa

Operace nosu – vítězka soutěže o plastickou operaci zdarma

Dlouho očekávané video výherkyně plastiky nosu zdarma, Terezky, je tu! Podívejte se jak celá operace dopadla, jak se Terezka cítí a co k zákroku říká autor Terezčina nového nosíku, MUDr. Josef Kulhánek.  

Domenico Martucci – operace horních víček

Italský zpěvák Domenico Martucci se rozhodl podstoupit operaci horních víček. Do péče se svěřil Lékařskému domu Praha 7. Samotný zákrok provedl zkušený operatér MUDr. Martin Skála.  

Václav Upír Krejčí – operace horních víček

Pan Václav Upír Krejčí překonal strach a podstoupil operaci horních víček. Do péče se svěřil našemu primáři MUDr. Topinkovi.  

Operace horních víček

Video-příběh klienta – operace horních víček. Operatér – MUDr. Martin Skála. Pana Oldřicha Horáka trápí převisy horních očních víček. Ze zdravotních i estetických důvodů podstupuje zákrok na naší klinice. Operace se ujal MUDr. Martin Skála.

Léčba křečových žil metodou VNUS Closure Fast – Příběh pacientky

Video-reportáž – klientku trápí křečové žíly a podstupuje léčbu metodou VNUS Closure Fast (radiofrekvenční ablace) v Lékařském domě Praha 7 u doktora Jaroslava Klimenta. Videoreportáž byla natočena ve spolupráci s firmou Covidien.

Dr. Kliment pro TV Metropol o křečových žilách

V pořadu Supermáma televize Metropol byl hostem MUDr. Jaroslav Kliment, přední cévní chirurg. Divákům přiblížil problematiku křečových žil, zejména se zaměřením na nejmodernější metody léčby pomocí radiofrekvenční ablace.

MUDr. Václav Poláček v TV Metropol

V pořadu Na zdraví televize Metropol byl hostem MUDr. Václava Poláček, CSc. Divákům přiblížil některé metody moderních estetických zákroků.

MUDr. Josef Kulhánek v TV Metropol

MUDr. Josef Kulhánek, MBA byl hostem televize Metropol. Hovořil na téma prsní implantáty – o možnostech zvětšení poprsí a problematice PIP implantátů.

MUDr. Josef Kulhánek, MBA – videovizitka

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství UK. V současné době pracuje na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie Fakultní Nemocnice Na Bulovce, kde je zároveň odborným asistentem. Též působí jako Ordinář pro plastickou chirurgii v Nemocnici Na Františku s poliklinikou. Více informací: MUDr. … Celý příspěvek

MUDr. Václav Poláček, CSc. – videovizitka

Studium Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy ukončil v roce 1970. Svoji lékařskou praxi a chirurgickou specializaci zahájil jako zaměstnanec okresní nemocnice v Nymburce, kde působil do roku 1976. Po šestiměsíční práci na chirurgické ambulanci OÚNZ v Praze 10 nastoupil v … Celý příspěvek